Infolinka:
+420 606 078 739
MOBILEON > Mobilní telefony > Sony

Sony Xperia E5, bílá

Působivý smartphone, který vás bude neustále překvapovat. Jeho silnou stránkou je výdrž baterie, která zajišťuje pohodlné užívání celé dva dny. Čtyřjádrový procesor a velká vnitřní paměť přímo vybízí ke zkoušení nových her a sledování videí. Xp... více informací

2 310 Kč
1 909 Kč bez DPH
Skladem

Sony Xperia E5, bílá

Působivý smartphone, který vás bude neustále překvapovat. Jeho silnou stránkou je výdrž baterie, která zajišťuje pohodlné užívání celé dva dny. Čtyřjádrový procesor a velká vnitřní paměť přímo vybízí ke zkoušení nových her a sledování videí. Xperia E5 jde s dobou a nabízí svým uživatelům snadné sdílení fotografií a videí nejbližším přátelům. Fotoaparát je vybavený automatickým ostřením a bleskem pro dokonalé zachycení významného okamžiku.


 


Xperia E5 je smartphone, který vás nenechá na holičkách. Jeho výdrž baterie vám zajistí plynulé užívání celé dva dny. Zapomenutá nabíječka při spaní mimo domov tak nebude žádným problémem.


 


Chcete-li využívat všech možnosti, které chytrý telefon nabízí, potřebujete dostatek úložného prostoru pro svá data, hudbu, videa. Proto je model Xperia E5 vybaven 16 GB vnitřní pamětí, kterou lze dále rozšířit pomocí slotu na microSD karty o dalších 200 GB.


 


Zadní 13MP fotoaparát je vybavený automatickým ostřením a vestavěným bleskem. Díky velkému úložnému prostoru můžete fotit každodenní momenty vašeho života a dělit se o ně s ostatními. Přední 5MP fotoaparát je zase ideálním nástrojem pro tvorbu selfie fotografií, které budou vždy ostré a na úrovni.


 


Populárním trendem je dělit se o své zážitky s okolím a přáteli. Jelikož i společnost Sony jde s dobou, má pro vás zkratku, díky níž lze vydařené snímky posílat rovnou lidem, na kterých vám záleží.


 


Xperia E5 je uživatelsky přívětivý telefon, jehož ovládání je zcela intuitivní. Nemusíte číst složité návody, stačí se pohodlně posadit a užívat si vše, co vám tento smartphone nabízí.Podobné produkty

19 430 Kč
16 058 Kč bez DPH
1 620 Kč
1 339 Kč bez DPH
Apple iPhone 4S - 16GB     Nejočekávanější multimediální mobilní telefon tohoto roku... více.
1 780 Kč
1 471 Kč bez DPH
Technická specifikacerozměry a konstrukce rozměry 137 × 71 × 8,6 mm hmotnost 133 g hard... více.
1 470 Kč
1 215 Kč bez DPH
Tento propracovaný přístroj respektuje způsob, jakým pracujete - nabízí špičkovou správ... více.
Profesionální tým
Kvalifikovaný tým od klientské podpory, přes servisní oddělení.
Rychlé dodání
Efektivní logistika v rámci firemní struktury. Na nic nečekáte.
Nejlepší ceny
Opravdu nízké prodejní ceny pro naše produkty.
Kvalitní servis
Disponujeme odborným záručním a pozáručním servisem.
Copyright 2024 Mobileon