Infolinka:
+420 606 078 739
MOBILEON > Mobilní telefony > Samsung

Samsung Galaxy Ace 3 S7275, černá

Pokračovatel velmi populární série Galaxy Ace se dočkal dalšího nástupce a to v podobě modelu s označním Ace 3. Mobilní telefon dostal kompletní redesign, který se přibližuje k modelům ze série Galaxy S. Pokračuje nicméně v nastoleném trendu a... více informací

1 660 Kč
1 372 Kč bez DPH
Skladem

Samsung Galaxy Ace 3 S7275, černá

Pokračovatel velmi populární série Galaxy Ace se dočkal dalšího nástupce a to v podobě modelu s označním Ace 3. Mobilní telefon dostal kompletní redesign, který se přibližuje k modelům ze série Galaxy S. Pokračuje nicméně v nastoleném trendu a nabízí 4" displej s rozlišení 800x400px. Do výbavy se opět čítá 5 MPix fotoaparát s automatickým ostřením a nyní i přední VGA kamera. Celý telefon běží na operačním systému Android ve verzi 4.2 s nadstavbou TouchWiz. Telefon je poháněn dvoujádrovým procesorem Broadcom s grafickým čipem téže společnosti. Telefon podporuje samozřejmě WiFi, GPS, 3G sítě (v některých verzích i sítě LTE) a FM rádio.Vnitřní paměť má 4 GB (LTE verze 8GB).


 


Samsung Galaxy Ace 3 můžete ovládat hlasem. Fotografické režimy vám upraví výsledný snímek, tak abyste s ním byli vždy spokojeni. Chytře si zapamatuje již vyfotografovanou tvář a rozpozná ji, což vám umožní rychlé sdílení. Tento smartphone s rychlým operačním systémem si také zapamatuje vaše nejpoužívanější kroky a bude vám tak rychle nápomocen a ulehčí vám práci. S internetovým připojení 4G LTE se vám bude bezstarostně surfovat, stahovat i přehrávat. Na 2 roky bude mít zdarma velké úložiště Dropbox. Na cestách využije automatické překládání psaného i mluveného textu s možností osobního hlasového překladatele. Turistický průvodce vám zase nabídne tipy, recenze a informace k vaší cestě. Už se těšíte na snadné cestování s tímto telefonem?S funkcí S Voice můžete, na rozdíl od většiny mobilních hlasových funkcí, odemknout telefon pomocí zvoleného příkazu. Po odemčení můžete zadat příkaz, který spustí hudbu, prohledá web, nebo dokonce pořídí fotografický snímek. Stanete se tak doslova pánem svého mobilního telefonu.


Fotoaparát nabízí různé fotografické režimy, které upraví fotografie takovým způsobem, aby se z nich staly nezapomenutelné momentky. Budou mnohem kreativnější, osobitější a ocení je i vaši přátelé. Software si totiž chytře zapamatuje jejich obličej a rozpozná je, když je vyfotografujete.


S širokopásmovým internetovým připojením 4G/LTE se bezstarostně připojíte k webovým stránkám, stáhnete velký soubor, nebo si přehráváte online videa bez přerušení. Rychlost přenosu dat je totiž několikanásobně vyšší, než bylo zvykem na starších generacích mobilních sítí.Výkonný operační systém Android Jelly Bean chytře předpovídá vaše další kroky a intuitivně se přizpůsobuje vašim osobním zvyklostem při používání přístroje. Ulehčí vám tak práci a zjednoduší jeho ovládání.


Ke smartphonu dostanete jako bonus cloudové úložiště Dropbox s kapacitou 50 gigabajtů na celé 2 roky zdarma. Všechny vaše fotografie se zde automatický zálohují a přístup k nim budete mít odkudkoli, kdykoli, a to přímo ze svého telefonu.


Telefon vám umožní automaticky překládat psaný či mluvený text do cizího jazyka. Dokonce za vás může promluvit, což se hodí v případě složité výslovnosti. Využít lze i knihovnu obvyklých frází, například „Kde je nádraží?“.


Chytrý turistický průvodce vám nabídne tipy, recenze a užitečné informace v okolí vaší trasy. Vybrat ten správný směr tak můžete zcela pohodlně, ještě než vyrazíte, a vždy se dozvíte něco nového, co vám zpestří výlet či dovolenou.
Podobné produkty

3 940 Kč
3 256 Kč bez DPH
/ 5.93" IPS displej 2160 x 1080 / 8jádrový procesor 2.36GHz / Operační paměť 4GB RAM /... více.
3 940 Kč
3 256 Kč bez DPH
/ 5.93" IPS displej 2160 x 1080 / 8jádrový procesor 2.36GHz / Operační paměť 4GB RAM /... více.
2 690 Kč
2 223 Kč bez DPH
Xiaomi Redmi 9A vás mile překvapí výbavou a ještě více cenou Xiaomi Redmi 9A p... více.
2 690 Kč
2 223 Kč bez DPH
Xiaomi Redmi 9A vás mile překvapí výbavou a ještě více cenou Xiaomi Redmi 9A p... více.
Profesionální tým
Kvalifikovaný tým od klientské podpory, přes servisní oddělení.
Rychlé dodání
Efektivní logistika v rámci firemní struktury. Na nic nečekáte.
Nejlepší ceny
Opravdu nízké prodejní ceny pro naše produkty.
Kvalitní servis
Disponujeme odborným záručním a pozáručním servisem.
Copyright 2023 Mobileon